Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

В законодавчо регульованих сферах порядок підтвердження відповідності, вибір модулів оцінки відповідності, технічні вимоги до продукції визначаються Технічними регламентами.

В сфері використання ядерної енергії законодавчо регулюється підтвердження відповідності встановленим вимогам контейнерів для поводження з радіоактивними відходами та закритих джерел іонізуючого випромінювання. Порядок підтвердження їх відповідності, вибір модулів оцінки відповідності, технічні вимоги визначені:

Технічним регламентом щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів;

pdfПереліком національних стандартів, які, в разі добровільного застосування, є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту стосовно контейнерів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів;

pdfМетодичними рекомендаціями відносно проведення процедур оцінки відповідності контейнерів для зберігання та захоронення відходів.

pdfТехнічним регламентом закритих джерел іонізуючого випромінювання.

pdfПереліком національних стандартів, які у разі добровільного застосування є доказом відповідності закритих джерел іонізуючого випромінювання вимогам Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання.

Перелік призначених в законодавчо регульованих сферах органів оцінки відповідності розміщений на сайті Мінекономрозвитку України – http://www.me.gov.ua.

ООВ «СЕРТАТОМ» пройшов в установленому порядку процедури акредитації та призначень по наступних Технічних регламентах:

• Технічний регламент щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 р. № 884;

Інформація про видані сертифікати відповідності для продукції законодавчо регульованої сфери розміщена на сторінці «Реєстр СЕРТАТОМ».

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.

Реєстр СЕРТАТОМ