Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

«СЕРТАТОМ» пропонує пакетні комплекси послуг з оцінки / підтвердження відповідності, сертифікації для Постачальників та Замовників продукції / послуг в сфері атомної енергетики.

Забезпечення якості при реалізації / придбанні продукту (товару / послуги) обумовлюють три умови:

- Правильне, однозначне формулювання вимог до продукту;

- Гарантоване, безумовне виконання всіх процесів, що забезпечують реалізацію вимог під час виготовлення товару / надання послуги;

- Підтвердження відповідності продукту встановленим вимогам.

Послуги із забезпечення якості, які потрібні Замовникові (Покупцеві)

Замовниками продукції / послуг в сфері атомної енергетики виступають три групи суб'єктів діяльності:

- 1 група - органи державної влади (розпорядники бюджетних коштів);

- 2 група - підприємства державної, комунальної форми власності та прирівняних до них за умовами закупівель;

- 3 група - підприємства інших форм власності, що здійснюють закупівлі за не регульованими законодавством умовами.

Для 1 та 2 груп суб'єктів діяльності умови закупівель регулюються Законом України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (далі - Закон), що викликає наступні наслідки:

- Закон визначає пріоритетність низької ціни, визначеної в результаті тендеру на закупівлю. Така умова значно збільшує ризик Замовника щодо придбання найменш якісного товару;

- Закон визначає рівність учасників тендеру на закупівлю, що може привести до вимушеної закупівлі товару від невідомого та/або неперевіреного Постачальника, що також збільшує ризик придбання найменш якісного товару.

Для виключення цих ризиків Замовникові дозволено прибігати до тендерних процедур, які припускають формування та виконання кваліфікаційних вимог до закупівель (статті 15, 18 Закону), які можуть до певної міри забезпечити необхідну, гарантовану якість товару.

Проте, для цього, Замовникові необхідно:

- підготувати кваліфікаційні вимоги, організувати та провести попередню кваліфікацію постачальника товару, послуги - учасників тендеру. (Вирішується замовленням пакету послуг «Кваліфікація постачальника»;)

- підготувати кваліфікаційну документацію на продукцію, що містить технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, критерії та процедури оцінки відповідності встановленим вимогам, при необхідності розробити або провести експертизу технічного завдання, технічних умов, технічних специфікацій (для імпортної продукції) на закуповувану продукцію. Документація, для виключення претензій з боку учасників тендеру, повинна містити стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію продукції з використанням існуючих міжнародних або національних стандартів, норм та правил. (Вирішується замовленням пакету послуг «Кваліфікація продукції»)

Крім того, для будь-якої з перелічених груп:

Для Споживачів продукції встановлена відповідальність за використання продукції, що не відповідає національним вимогам з безпеки. Забезпечити свій захист від використання продукції, що не відповідає вимогам безпеки та відповідальності за можливий заподіяний збиток життя, здоров'я іншим громадянам дозволяє добровільна сертифікація в системі «Регістр СЕРТАТОМ». Вирішується замовленням пакету послуг «Сертифікація продукції».

Для Споживачів продукції залишаються риски збільшення витрат сумірні зі закупівельними витратами - витрати на заміну (повторну закупівлю), ремонт, доопрацювання товару або послуги. Виключення можливих втрат з причин відмови устаткування, заміни, ремонту, доопрацювання та тому подібне, вирішується замовленням пакету послуг «Приймання продукції».

Це найбільш широкий та повний пакет послуг, що дозволяє гарантувати якість усіх показників та характеристик як для окремо закуповуваних товарів, виробів, так і для закуповуваних партій серійного виробництва.

Послуги виконуються по вибору та за дорученням Замовника безпосередньо у виробника різними методами підтвердження відповідності:

- нагляд за процесом виготовлення;

- приймально-здавальні випробування, приймальні інспекції;

- сертифікація (добровільна сертифікація за погодженими показниками);

- кінцеве приймання, вхідний контроль (у кінцевого споживача).

Послуги із забезпечення якості, які потрібні виробникам і постачальникам продукції

Для виробників і постачальників продукції (далі - Постачальники) для головної мети – збуту своєї продукції при різних вимогах Замовника, як правило, важливо:

- отримати вичерпну та однозначну інформацію про вимоги Замовника на закуповувану продукцію, а при їх відсутності представити таку інформацію Замовникові про свій пропонований до продаж продукцію. Вирішується замовленням пакету послуг «Кваліфікації продукції»».

- продемонструвати Замовникові, що його внутріфірмова система управління забезпечує якість постачання відповідно до погоджених вимог та це підтверджується іншими споживачами або незалежною оцінною організацією (органом з сертифікації). Вирішується замовленням пакету послуг «Кваліфікація постачальника»; (Сертифікація СМЯ)

- продемонструвати Замовникові, що якість всієї продукції, передбачуваної до постачання може бути підтверджено у будь-якому об'ємі, який зажадає Замовник або вже підтверджено незалежною оцінною організацією (органом з сертифікації). Вирішується замовленням пакетів послуг «Сертифікація продукції» або «Приймання продукції».

Вартість послуг.

Вартість кожної послуги в пакеті визначається залежно від необхідного об'єму робіт договором на надання послуги.

Вартість пакетів «Сертифікація продукції» або «Приймання продукції» визначається залежно від наданих Замовником (Постачальником) повноважень та/або об'ємів контролю та випробувань, як правило, не перевищує 3% вартості постачання (собівартості).

Всі витрати з підтвердження відповідності включаються в собівартість продукції (витрати на виробництво).

Детальний склад пропонованих пакетів послуг та необхідні консультації надаються за запитом, який Ви можете зробити, звернувшись в «СЕРТАТОМ» у будь-який зручний для Вас спосіб.

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.

Реєстр СЕРТАТОМ