Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

ТОВ «ООВ «СЕРТАТОМ» виконує роботи з оцінки відповідності продукції та систем якості на Українських та закордонних підприємствах силами керівного офісу (м. Київ) та підрозділів:

- регіональними відділеннями в м. Львів, Івано-Франківськ, Суми, Нікополь, штатними уповноваженими представниками в м. Самбір (Львівська обл.), Жовті Води, (Дніпропетровська обл.), Краматорськ (Донецька обл.), Запоріжжя;

- спеціалізованим відокремленим підрозділом – «Орган з оцінки відповідності «СЕРТАТОМ» («ООВ «СЕРТАТОМ», м. Київ);

- спеціалізованою філією в м. Харкові – Інженерно-технічним центром кваліфікації та оцінки ресурсу устаткування (ІТЦ КОРО).

Підприємство має сертифіковану систему управління якістю, акредитовану випробувальну лабораторію та атестовану вимірювальну лабораторію, штатних сертифікованих аудиторів.

Як орган оцінки відповідності продукції «СЕРТАТОМ» був створений в 1997 р. на базі «Державного центру регулювання якості поставок і послуг» для здійснення в рамках чинного законодавства робіт з обов'язкової сертифікації устатковання для об'єктів атомної енергетики (АЕС). «ООВ «СЕРТАТОМ» акредитований і зареєстрований в національній Системі УкрСЕПРО з 1997 р. як орган сертифікації продукції та систем якості (реєстраційний номер UA.PN.078).

Зі змінами законодавства у сфері використання ядерної енергії для виключення функцій, не властивих органу регулювання ядерної та радіаційної безпеки, в 2010 році «СЕРТАТОМ» виділено в самостійну юридичну особу – товариство з обмеженою відповідальністю «Орган з оцінки відповідності «СЕРТАТОМ». Торгова марка і торговий знак «СЕРТАТОМ» зареєстровані в Державному департаменті інтелектуальної власності МОН України.

З квітня 2011 р. «ООВ «СЕРТАТОМ» здійснює в добровільній системі підтвердження відповідності «Регістр СЕРТАТОМ» оцінку відповідності продукції українських підприємств у формах та за процедурами, визначених нормативними документами ДП «НАЕК «Енергоатом» (Україна).

ООВ «СЕРТАТОМ» акредитований в Національному агентстві з акредитації України (атестат про акредитацію № 1О195) в галузі оцінки відповідності тепломеханічної та електротехнічної продукції, призначеної для об'єктів сфери використання ядерної енергії.

ООВ «СЕРТАТОМ» пройшов в установленому порядку процедури акредитації та призначень по наступних Технічних регламентах:

∙ Технічний регламент щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 р. № 884;

∙ Технічний регламент закритих джерел іонізуючого випромінювання, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 1382 від 5.12.2007;

ТОВ «СЕРТАТОМ» акредитований (атестат про акредитацію № 8О111) в Національному агентстві з акредитації України як Орган з сертифікації систем менеджменту згідно з вимогами ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2015 в сфері ДСТУ ISO 9001:2015.»

З 2020 р. ТОВ «СЕРТАТОМ» виконує функції Технічного секретаріату зі стандартизації у сфері водневої енергетики ТК 197 "Водневі технології". З 2021 р. відновив виконання функцій Технічного секретаріату зі стандартизації у сфері атомної енергетики ТК 197 ПК 2 "Ядерна енергетика та захист від опромінення" (колишній ТК 79 "Атомна енергія").

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.

Реєстр СЕРТАТОМ