Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Добровільна сертифікація це підтвердження відповідності продукції окремим вимогам нормативних документів (норм, правил, стандартів, ТУ на продукцію), які вказуються Замовником робіт в Заявці на сертифікацію. При цьому, обов'язкові для застосування в системах, важливих для безпеки АЕС специфічні вимоги, такі як сейсмостійкість, радіаційна стійкість, збереження функцій при зовнішніх діях та тому подібне, часто можуть бути не включені в Заявку на сертифікацію, що жодним чином не відповідає вимогам забезпечення постачань продукції, відповідній усім вимогам норм, правил та стандартів ЯРБ.

В «Регістрі СЕРТАТОМ» продукція, використовувана на АЕС в системах, важливих для безпеки (СВБ) сертифікується на відповідність всім обов'язковим до застосування у СВБ показникам, визначеним в ТУ на продукцію. Легітимність незалежного підтвердження відповідності (сертифікації) продукції, важливої для безпеки, за всіма обов'язковими до застосування у СВБ АЕС показниками була підтверджена листами Держспоживстандарту (вих. Від 20.10.06 р. № 9285-5-10/17) та Держатомрегулювання. (вих. Від 03.10.06 р. № 15-12/5311).

Після виключення (ЗУ № 1874 - VI від 11 лютого 2010 р.) статті 10 Закону України «Про дозвільну діяльність в сфері використання ядерної енергії» необхідність сертифікації продукції (елементів, важливих для безпеки АЕС), та вибір системи підтвердження відповідності визначається контрактними умовами постачання та стандартами кінцевого споживача – експлуатуючою організацією ДП «НАЕК «Енергоатом».

Порядок сертифікації продукції приведений в документі ОС-ПСП.01/11 «Порядок сертифікації продукції».

Основні правила розгляду апеляцій, скарг і розбіжностей, що надходять до органу сертифікації від постачальників або інших сторін встановлені в ОС-МСЯ.08/14 «Методика розглядання апеляцій, скарг та спірних питань».

Реєстр СЕРТАТОМ