Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Орган з сертифікації систем менеджменту Товариства з обмеженою відповідальністю «Орган з оцінки відповідності «СЕРТАТОМ» (скорочено – ОССМ «СЕРТАТОМ», ОССМ) надає послуги із сертифікації систем менеджменту якості у відповідності до вимог міжнародного стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2017 Оцінка відповідності. Вимоги до органів, які здійснюють аудит і сертифікацію систем управління. ОССМ акредитований Національним агентством із акредитації України (атестат акредитації №8О111 від 19.03.2019 р. до 18.032024 р.).

При здійсненні діяльності із сертифікації ОССМ «СЕРТАТОМ» керується принципами, що сприяють довірі та охоплюють: неупередженість (декларація неупередженості), компетентність, відповідальність, відкритість, конфіденційність (декларація конфіденційності), реагування на скарги («апеляції та спільні питання»), ризик-орієнтований підхід.

ОССМ «СЕРТАТОМ» здійснює сертифікацію систем менеджменту на відповідність стандарту ДСТУ EN ISO 9001:2018 Системи управління якістю. Вимоги у наступних галузях економіки:

  • Машини та устаткування;

  • Хімічні речовини, хімічні продукти і волокна;

  • Недорогоцінні метали і готові металеві вироби;

  • Електричне та оптичне обладнання;

  • Інформаційні технології;

  • Інженерні послуги.

Ознайомитись із процесом сертифікації можна тут.

Подати заявку на сертифікацію системи менеджменту вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018.

Ознайомитись із умовами щодо надання, відмови, підтримування, повторної сертифікації, призупинення, поновлення або скасування сертифікації, або розширення чи скорочення сфери сертифікації можна тут.

Із правилами використання назви органу з сертифікації та знаку відповідності можна тут.

Роз’яснення стосовно визнання сертифікатів

Усі сертифікати, видані ОССМ «СЕРТАТОМ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018 у вищезазначених галузях економіки маркуються знаком IAF MLA на підставі угоди із НААУ.

Знак IAF MLA  IAF MLA представляє собою визнаний на світовому рівні показник, який демонструє відповідність міжнародним стандартам та вимогам. Для виробників продукції та постачальників послуг – IAF MLA є можливістю відмежувати себе від конкурентів, що виробляють неякісну продукцію та надають неякісні послуги.

Споживачі набувають впевненості в товарах та послугах, які мають знак відповідності або супроводжуються сертифікатом відповідності. IAF MLA забезпечує, що такі товари та послуги відповідають вимогам стандартів щодо якості та безпечності, незалежно від того, де вони були вироблені або надані.

ОССМ «СЕРТАТОМ» здійснює сертифікацію систем менеджменту на відповідність стандарту ДСТУ ISO 19443:2019

Звертаємо увагу виробників / постачальників продукції, що планують співпрацю з Європейськими та українськими Замовниками в сфері атомної енергетики, що ОССМ «СЕРТАТОМ» також проводить сертифікацію у вищезазначених галузях економіки на відповідність вимогам ДСТУ ISO 19443:2019 Системи управління якістю. Спеціальні вимоги до застосування ISO 9001:2015 організаціями ядерного сектору, що постачають продукцію та послуги, важливі для ядерної безпеки. Детальніше в новинах СЕРТАТОМ туттут і тут.

З урахуванням ідентичності вимог, роботи по сертифікації СМЯ на відповідність стандартам ДСТУ EN ISO 9001:2018 і ДСТУ ISO 19443:2019 можуть поєднуватись, що дозволить Замовникам зменшити часові та фінансові витрати на сертифікацію.

Подати заявку на сертифікацію системи менеджменту вимогам ДСТУ ISO 19443:2019.

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.

Реєстр СЕРТАТОМ