Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

main page

Шановні колеги та партнери!

Український Орган з оцінки відповідності «СЕРТАТОМ» вітає вас на своєму сайті. Головною метою цього веб-ресурсу є надання всім зацікавленим сторонам актуальної, якісної та корисної інформації, щодо оцінки відповідності продукції та послуг, які застосовуються на об'єктах сфери використання ядерної енергії.

Завдяки нашим принципам - дотримання культури ядерної безпеки та відповідальність перед суспільством за результати своєї роботи - «СЕРТАТОМ» багато років залишається визнаною та акредитованою в Україні організацією, що надає послуги з:

- Сертифікація продукції;

- Інспектування продукції;

- Оцінка відповідності Технічним регламентам;

- Оцінка відповідності систем управління;

- ТК 197 «Водневі технології»

Напад військ російської федерації на Україну від 24.02.2022, призвів до територіальної децентралізації наших співробітників, проте ми продовжуємо належне забезпечення наших Замовників послугами у сфері сертифікації, стандартизації та технічного консультування з різних куточків нашої держави та поза її межами в режимі онлайн.

В умовах воєнного стану ми здійснюємо всі необхідні заходи щодо підтримки роботи та захисту наших серверів, електронної бази виданих сертифікатів «Реєстр «СЕРТАТОМ», налагодження необхідних комунікацій з колегами та партнерами.

Сподіваємось, що на сторінках нашого сайту Ви знайдете не тільки корисну інформацію, а й партнерів для взаємовигідного співробітництва. Від імені учасників Системи «Регістр СЕРТАТОМ», запрошуємо Вас до спільної взаємовигідної роботи, що забезпечить підтримку та збереження економіки нашої Держави.

 

Все буде Україна!

Реєстр СЕРТАТОМ