Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

main page

Шановні колеги та партнери.

Орган з оцінки відповідності «СЕРТАТОМ» вітає Вас на оновленому сайті.

При розміщенні інформації ми керуємося головною метою - надати господарюючим суб'єктам корисні відомості про учасників, вимоги та процедури оцінки відповідності продукції, про нормативно-правових зміни в сфері технічного регулювання та інші події, що впливають на діяльність, пов'язану з розробкою, виготовленням і постачанням продукції, яка застосовується на об'єктах сфери використання ядерної енергії.

Основоположними принципами нашої роботи, як визнаного і акредитованого в Україні органу продовжують залишатися: «культура безпеки» і відповідальність перед суспільством за результати своєї роботи в сфері використання ядерної енергії, загальноприйняті принципи оцінки відповідності - неупередженість, компетентність і незалежність.

Сподіваємося, що в розділах нашого сайту Ви знайдете не тільки корисну інформацію, а й партнерів для взаємовигідного співробітництва. Від імені учасників Системи «Регістр СЕРТАТОМ», запрошуємо Вас до спільної роботи.

Офіційна інформація в розділі «Реєстр СЕРТАТОМ» розміщується на сайті на умовах, визначених в Генеральній угоді ТОВ «СЕРТАТОМ» з Національним агентством з акредитації України.