Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

 Представляємо переклад статті, опублікованої в новинному розділі сайту ISO, щодо закінчення розробки нового стандарту ISO 19443 (доступний до придбання з 28.05.2018).

Головною метою більшості галузей промисловості є підвищення рівня безпеки, а також рівня якості продукції та послуг, що впливають на безпеку та необхідних для досягнення цієї мети. Новий стандарт ISO поліпшить положення в ядерному секторі, оскільки орієнтований саме на це.

Великі аварії в ядерному секторі рідкісні, проте наслідки неймовірні, що робить ядерну промисловість жорстко регульованою галуззю. Сюди входять вимоги до безпеки та рівня якості в системі постачань продукції та послуг, важливих для ядерної безпеки.

Нещодавно опублікований стандарт поширює положення одного з найвідоміших у світі стандартів якості, ISO 9001, на ядерний сектор, об'єднуючи найбільш успішну практику в сфері якості з особливими вимогами в ядерній промисловості.

Стандарт ISO 19443, "Системи менеджменту якості - Спеціальні вимоги до застосування ISO 9001:2015 організаціями ядерного сектору, що поставляють продукцію та послуги, важливі для ядерної безпеки (ITNS)", допоможе посилити культуру безпеки в ядерному секторі та уніфікувати систему оцінки постачальників, як, наприклад, проведення аудиторських перевірок.

Бертран-Мари Найон, Керівник робочої групи, що розробила цей стандарт та яка є частиною технічного комітету ISO/TC 85 "Ядерна енергія, ядерні технології та радіологічний захист", стверджує, що ISO 19443 не лише поліпшить розуміння вимог до рівня якості у постачальників, але й спонукає всіх великих гравців в ядерній промисловості працювати в одному напрямі.

"Це - взаємовигідний стандарт, оскільки він дає покупцям гарантію стандартизованого рівня якості, при цьому забезпечуючи безпеку та якість в системі постачань".

"Крім того, стандарт погоджений з багатьма регулюючими та промисловими вимогами, як регіональними, так і міжнародними, що дозволяє організаціям краще управляти рисками, пов'язаними з будівництвом атомних електростанцій та, кінець кінцем, покращувати їх продуктивність".

Стандарт ISO 19443 був розроблений 24 міжнародними експертами в тісній співпраці з офіційним партнером ISO - Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ).

Стандарт ISO 19443 можна отримати у національного представника ISO або в Магазині стандартів ISO

За матеріалами сайту ISO

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.

Реєстр СЕРТАТОМ