Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Шановні колеги!

Інформуємо Вас – наших партнерів – українських виробників продукції атомного машинобудування про розірвання нами з 24.02.2022 р. всіх договорів з АО «ВО «Безопасность» та припинення виконання представниками ТОВ «СЕРТАТОМ» всіх робіт з нагляду за виготовленням та приймання готової продукції для зарубіжних АЕС, що будуються за російськими проектами.

Виходячи з форс-мажорних обставин та обмежень, викликаних російською агресією, прийнятими по відношенню до РФ міжнародними санкціями, постачання підприємствами України продукції, для зарубіжних АЕС, що будуються за російськими проектами стало не можливим.

Наші пропозиції щодо підтвердження якості такої завершеної продукції, а також продукції незавершеного виробництва були направлені зацікавленим підприємствам нашим партнерам.

В умовах, що склалися, ТОВ «СЕРТАТОМ» продовжує виконання робіт з приймання продукції для ДП «НАЕК «Енергоатом» на підприємствах, що продовжують працювати.

ТОВ «СЕРТАТОМ» пропонує заводам - постачальникам продукції для АЕС свої послуги з приймання продукції на стадії виробництва за стандартами СОУ НАЕК та Планами якості для продукції, що постачається по договорам з НАЕК «Енергоатом» або виготовляється для формування складських запасів для АЕС.

ТОВ «СЕРТАТОМ» продовжує надавати послуги з оцінки відповідності продукції (пакувальних комплектів для радіоактивних відходів та закритих джерел іонізуючого випромінювання) вимогам відповідних технічних регламентів, добровільної сертифікації продукції для об’єктів енергетики та загальнопромислового призначення а також сертифікації систем управління якістю та оцінку постачальників для НАЕК «Енергоатом».

Для підприємств, що відновлюють свою діяльність, пропонуємо проведення незалежного аудиту, перевірки готовності виробництва, участь у кваліфікаційних випробуваннях, тощо.

ТОВ «СЕРТАТОМ» також продовжує проводити дистанційні консультаційні семінари:

- з впровадження на підприємстві вимог національного стандарту ДСТУ ISO 19443:2019 «Система управління якістю. Спеціальні вимоги до застосування ISO 9001:2015 організаціями ядерного сектору, що постачають продукцію та послуги, важливі для ядерної безпеки (ITNS)» та міжнародного стандарту ISO/TR 4450:2020 «Quality management systems — Guidance for the application of ISO 19443:2018»

- з формування та підтримка культури безпеки на підприємствах, що постачають продукцію та послуги, важливі для ядерної безпеки

- з підготовки аудиторів, що будуть проводити аудити за ДСТУ ISO 19443:2019

 

Реєстр СЕРТАТОМ