Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Публікуємо лист від Національного агентства з акредитації України щодо роз'яснень, наданих Генеральним директоратом ЄС з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва і МСП, щодо впровадження санкцій до російської федерації та республіки білорусь у сфері акредитації та оцінки відповідності.

Цитата:

"Національні органи з акредитації та органи з оцінки відповідності, створені в Державі-члені ЄС, повинні відповідати санкціям ЄС проти росії та білорусі (www.sanctionsmap.eu).

Ми прийняли до відома та задовільнили заяву EA від 7 березня 2022 року щодо кризи в Україні та підтримку ЕА заходів Європейського Союзу.

У зв’язку з цим, члени EA, зареєстровані в державі-члені ЄС, не можуть пропонувати послуги з акредитації органам з оцінки відповідності, створених у росії та білорусі, якщо ці органи внесені до переліку санкцій ЄС.

Крім того, за нинішніх обставин ми рекомендуємо національним органам з акредитації, які знаходяться в ЄС, припинити надавати послуги з акредитації органам з оцінки відповідності, створених в росії та білорусі.

Сказане вище стосується не лише нових акредитацій, а й поновлення існуючих акредитацій та моніторингу органів з оцінки відповідності.

Органи з оцінки відповідності не можуть оцінювати та сертифікувати продукцію операторів, заснованих в росії та білорусі, якщо:

а) ці оператори внесені до переліку санкцій ЄС;

b) імпорт цієї продукції заборонено в ЄС.

Крім того, ми рекомендуємо органам з оцінки відповідності, що знаходяться в ЄС, за поточних обставин, розглянути припинення надання послуг з оцінки відповідності операторам продукції, зареєстрованих в росії та білорусі, навіть якщо ця продукція не підпадає під заборону імпорту в ЄС.

Сказане вище стосується не лише нових оцінок, а й поточних."

Лист НААУ.

Лист Європейської Комісії

Реєстр СЕРТАТОМ