Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

У червні 2019 року, компанія TSP Engineering (проектування і виробництво продукції / послуг для ядерної енергії), що базується в Воркінгтон, Великобританія, з гордістю оголосила про свій нещодавній успіх, ставши першою компанією в світі, що отримала сертифікат за новим стандартом ISO 19443:2018 після аудиту з боку органу оцінки відповідності «Регістр Ллойда». За словами керівника компанії Джона Кофлана - «ISO 19443: 2018 є дуже важливим стандартом в ядерній галузі, і я неймовірно пишаюся тим, що в світі, повному висококласних конкурентоспроможних підприємств, нам вдалося стати Першими, хто пройшов таку сертифікацію. Це свідчить про відданість та прагнення компанії бути лідером на ринку виробництва в атомній промисловості». Відзначимо також, що сертифікат відповідності вимогам ISO 19443 компанії TSP Engineering вручав особисто мер міста і це не дивно, оскільки ініціатива з проведення такого аудиту належить не тільки самій компанії TSP Engineering, а й ключовим організаціям британського ядерного сектору - Адміністративному управлінню по атомній енергії Великобританії ( UKAEA), Управлінню з виведення з експлуатації ядерних об'єктів Великобританії (NDA) та Асоціації атомної промисловості Великобританії (NIA). Так, представники організацій з регулювання використання ядерної енергії підкреслюють, що перехід на новий рівень управління якістю в організаціях ядерного сектору, що постачають продукцію та послуги, важливі для ядерної безпеки, особливо важливий у світлі виходу Великобританії з Євросоюзу (читай: виходу з ЕАЕС - Євратом). Цитата: «Великобританії буде потрібно створити (регулювати) ... ринок ядерних товарів, послуг, капіталу та людей ... забезпечує ядерну безпеку».

Таким чином, публікація в 2018 році стандарту ISO 19443 «Системи менеджменту якості - спеціальні вимоги до застосування ISO 9001 діє до: 2015 організаціями ядерного сектору, які постачають продукцію та послуги, важливі для ядерної безпеки (ITNS)» стала дуже доречною. Розробник базового документа, що став основою для ISO 19443 - організація NQSA - виступила ініціатором зустрічі (11.2018) найбільших зацікавлених організацій в ядерній галузі з усього світу, головною метою якої було обговорення та розробка концепції всеосяжного співробітництва в сфері забезпечення ядерної безпеки. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з розгляду переваг створення схеми сертифікації в ядерній галузі, який охоплює аудит постачальників продукції та послуг в ядерній галузі відповідно до міжнародного стандарту систем менеджменту якості ISO 19443:2018. Згідно новинному повідомленням від Бюро Верітас, в числі підписантів виявилися «Атоменергопром» (РФ), НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» (Україна), FRAMATOME (Франція), ROLLS-ROYCE (Великобританія), Всесвітня Ядерна Асоціація (WNA) та інші.

Звичайно ж, зустрічі, організовані NQSA, спрямовані, в першу чергу, на управління ядерним сектором процесів сертифікації, що є необхідною умовою для досягнення високого рівня впевненості в цінності сертифікації в самому ядерному секторі. Однак, не всі сторони зупиняються на простому визнанню важливості обговорення таких тем. Наприклад, у Великій Британії, відповіддю на підписаний в 2018 році Меморандум, стали дії британського Агентства з ядерного регулювання Великобританії (ONR), яке в 2019 році опублікувало документ NS-TAST-GD-077 «Організація управління ланцюгами поставок для закупівлі предметів або послуг, пов'язаних з ядерною безпекою», який, зокрема, передбачає наступне: «Організаційні механізми постачальників повинні охоплювати задокументовані механізми системи управління, що відповідають товарам або послугам, що постачаються. Ці системи повинні бути впроваджені та повинні відповідати вимогам відповідного національного або міжнародного стандарту системи управління для управління якістю, навколишнім середовищем та безпекою, як, наприклад, BS ISO 19443:2018 ». Так що можна із впевненістю сказати, що британські компанії правильно зрозуміли напрямок, вказаний регулюючими органами та сертифікат відповідності за ISO 19443, виданий TSP Engineering, є першим з багатьох сертифікатів, що видаються компаніям, які прагнуть до переваги в наданні товарів та послуг ядерного сектору.

 

Стаття підготовлена Службою якості СЕРТАТОМ

за матеріалами

www.tsp-engineering.co.uk, www.gov.uk, www.niauk.org, www.onr.org.uk, www.nqsa.org, www.bureauveritas.fr, www.world-nuclear.org

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.