Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Ядерна галузь досить активно відреагувала на публікацію ISO 19443. В першу чергу, найбільшу зацікавленість у документі показали країни ЄС, які або прийняли його без додаткової обробки (наприклад, Австрія та Нідерланди) або ж впровадили в якості власного стандарту - Великобританія (BS ISO 19443:2018), Швеція (SS ISO 19443: 2018), Італія (UNI ISO 19443:2019), Франція (NF ISO 19443:2019), Чехія (ČSN ISO 19443 (010382)) тощо. В Україні публікація повноцінно адаптованого стандарту ДСТУ ISO 19443 IDT намічена на останній квартал 2019 року. Перспективи використання опублікованого документу (діє в Україні як ДСТУ англійською мовою з 01.01.2019 та як СОУ «Регістру СЕРТАТОМ» з 2018) вітчизняними постачальниками продукції та послуг ЗВБ як на внутрішньому ринку, так і для ведення зовнішньоекономічної діяльності, досить сприятливі. З одного боку, вітчизняний Ліцензіат зацікавлений в повноцінному та сучасному аудиті своїх контрагентів та навіть підписав Меморандум про розробку відповідних схем сертифікації (див. Новина від 27.09.2019). З іншого боку, кожному постачальнику, з яким необхідно продемонструвати свою здатність якісно надавати продукцію та послуги, що відповідають вимогам клієнта та застосовним законодавчим та нормативним вимогам до системи управління якістю - знайде в стандарті ДСТУ ISO 19443 все повноцінні рішення та інструменти для підтвердження відповідності своєї СМЯ авторитетними органами сертифікації.

Виходячи з політики глобальних ринків, вибудовування надійного та зрозумілого ланцюга поставок продукції та послуг є пріоритетним напрямком діяльності в атомній галузі. Аутсорсінг з далекого зарубіжжя вже не є складним та важко контрольованим процесом, навпаки, підприємства ядерної енергетики постійно користуються послугами постачальників по всьому світу. Безсумнівно, що складнощі, які виникають при організації робіт з субпідрядними організаціями, пов'язані в першу чергу, з недостатньою уніфікацією таких послуг (яскравим прикладом можна назвати будівництво FRAMATOME блоків АЕС Олкілуото, із залученням більше двох сотень підрядних організацій з п'ятнадцяти країн). Саме тому інжинірингові, консалтингові та сертифікаційні компанії по всьому світу, прагнучі забезпечити задоволеність замовника та мінімізувати всі можливі ризики, повноцінно включаються в розроблення програм забезпечення якості з урахуванням нових нормативно-законодавчих актів.

Залишається сподіватися, що використання нового стандарту ДСТУ ISO 19443 в Україні поліпшить розуміння усіма зацікавленими сторонами вимог до якості та культури ядерної безпеки, а також буде сприяти гармонійному розвитку вітчизняної ядерної індустрії.

шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.